TJ Tesla Brno - oddíl moderní gymnastiky

Výsledky

Rok 2017 - společné skladby

8.10.2017 - Českomoravský pohár I - Břeclav

Kategorie 0.A 2008 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 10,300   9,750 20,050
  2. SK MG Stodůlky Praha - Ramayi   9,700 10,250 19,950
  3. SK MG Břeclav   9,650 10,250 19,900
  4. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou II 10,200   8,800 19,000
  5. SK MG Veselí nad Moravou   9,900   8,600 18,500
  6. Sport Centrum Brno   9,400   8,950 18,350
  7. KMG Zlín - Ping pong   8,700   7,900 16,600
  8. KMG Zlín - Marfušky   8,550   8,000 16,550
  9. SK MG Stodůlky Praha   8,450   8,050 16,500
10. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou I   8,500   7,800 16,300
11. TJ Sokol Brno Židenice   7,500   8,350 15,850
12. KMG Zlín - Sing sing   7,600   7,450 15,050
13. KMG Zlín - Sluníčka   7,300   7,450 14,750
14. GyTa Kyjov   6,200   6,550 12,750

Kategorie I. 2006 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. MG Lužánky Brno   8,650   8,700 17,350
  2. SK MG Stodůlky Praha   8,300   8,000 16,300
  3. TJ Tesla Brno   7,500   7,950 15,450
  4. ASPV Brno   6,950   8,100 15,050
  5. KMG Zlín   7,800   7,050 14,850
  6. TJ Sokol Brno Židenice   7,600   6,400 14,000
  7. SK MG Stodůlky Praha   6,850   7,100 13,950
  8. TJ Sokol Třebovice   6,550   6,750 13,300
  9. Sport Centrum Brno   5,350   5,550 10,900
10. GSK Mariánské Lázně   4,000   4,350   8,350
11. GyTa Kyjov   3,400   3,900   7,300

Kategorie II. 2004 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno   9,800 11,500 21,300
  2. SK MG Břeclav   8,100 11,500 19,600
  3. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   8,450   9,100 17,550
  4. Sport Centrum Brno   7,450   9,800 17,250
  5. GSK Mariánské Lázně A   7,500   9,600 17,100
  6. KMG Zlín   6,000 10,200 16,200
  7. GSK Mariánské Lázně B   7,600   7,750 15,350
  8. GyTa Kyjov   4,100   5,400   9,500
  9. Sport Centrum Brno - Sia   6,300   3,150   9,450

Kategorie III. 2002 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 12,400 14,050 26,450
  2. KMG Zlín 11,300 11,250 22,550
  3. TJ Tesla Brno 10,250 11,600 21,850
  4. MG Lužánky Brno   9,950 11,150 21,100
  5. TJ Sokol Brno Židenice 10,600   9,050 19,650
  6. SK MG Stodůlky Praha   9,750   9,250 19,000
  7. TJ Sokol Třebovice   7,200   4,900 12,100

Kategorie IV. 2001 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 13,350 12,050 25,400
  2. SK MG Břeclav 9,000 9,850 18,850
  3. Sport Centrum Brno 8,500 10,100 18,600
  4. TJ Sokol Třebovice 7,950   8,950 16,900

14.10.2017 - Českomoravský pohár II - Zlín

Kategorie 0.B 2010 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Sokol Třebovice   8,300   8,200 16,550
  2. Sport Centrum Brno   8,050   8,250 16,300
  3. KMG Zlín   8,100   7,800 15,900
  4. TJ Tesla Brno   7,950   7,000 14,950
  5. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   7,500   6,900 14,400
  6. MG Elite Zlín   6,800   7,050 13,850
  7. KMG Zlín - Mijušky A   3,800   3,300   7,100
  8. KMG Zlín - Mijušky B   3,450   3,650   7,100
  9. KMG Zlín - Trpaslíci   3,350   3,050   6,400

Kategorie 0.A 2008 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 10,600 11,050 21,650
  2. TJ Tesla Brno 10,450 10,550 21,000
  3. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou II   9,650 10,450 20,100
  4. KMG Zlín - Sing sing   9,050   9,800 18,850
  5. KMG Zlín - Marfušky   9,050   9,450 18,500
  6. TJ Sokol Brno Židenice   7,950   9,000 16,950
  7. Sport Centrum Brno   8,500   8,300 16,800
  8. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou I   8,300   8,000 16,300
  9. KMG Zlín - Ping pong   7,800   8,050 15,850
10. KMG Zlín - Sluníčka   7,600   7,900 15,500
11. GyTa Kyjov   6,400   6,050 12,450

Kategorie I. 2006 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. MG Lužánky Brno   8,850   7,850 16,700
  2. ASPV Brno   7,900   8,550 16,450
  3. TJ Sokol Brno Židenice   8,500   7,850 16,350
  4. KMG Zlín   6,400   9,050 15,450
  5. TJ Tesla Brno   8,250   6,700 14,950
  6. Sport Centrum Brno   6,850   6,950 13,800
  7. TJ Sokol Třebovice   5,650   7,550 13,200
  8. GyTa Kyjov   4,650   3,750   8,400

Kategorie II. 2004 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 10,350 12,200 22,550
  2. TJ Tesla Brno 11,850 10,150 22,000
  3. KMG Zlín   9,000 10,300 19,300
  4. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   7,950   9,600 17,550
  5. Sport Centrum Brno   8,400   7,600 16,000
  6. GyTa Kyjov   5,850   5,200 11,050
  7. Sport Centrum Brno - Sia   3,900   6,700 10,600

Kategorie III. 2002 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 11,000 11,900 22,900
  2. MG Lužánky Brno 10,750 11,500 22,250
  3. KMG Zlín 11,600   9,950 21,550
  4. TJ Tesla Brno   9,450 11,750 21,200
  5. TJ Sokol Brno Židenice   9,750   8,950 18,700
  6. TJ Sokol Třebovice   8,300 10,200 18,500

Kategorie IV. 2001 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 13,300 13,600 26,900
  2. TJ Sokol Třebovice 11,400 11,300 22,700
  3. SK MG Břeclav   9,750   8,450 18,200
  4. Sport Centrum Brno   9,750   7,550 17,300

14.10.2017 - O Veselský pohár - Veselí nad Moravou

Kategorie seniorky - dvojice a trojice 1. provedení    
  1. SK Trasko Vyškov - Suchomelová+Urbancová 12,450    
  2. SK MG Veselí nad Moravou - Roubalová E.+Roubalová J.+Buchtelová 10,800    
  3. TJ Spartak Přerov - Bořutová+Zbožínková 10,050    
  4. SK MG Mantila Brno - Křenková+Ryšková   9,350    
  5. TJ Tesla Brno - Opletalová+Pečínková   5,600

21.10.2017 - Českomoravský pohár III - Plzeň

Kategorie II. 2004 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ VS Praha 13,200 13,200 26,400
  2. TJ Meteor České Budějovice - Allegreto 12,450 12,200 24,650
  3. TJ Tesla Brno   9,850 13,850 23,700
  4. TJ Meteor České Budějovice - Odložené případy 11,600 11,700 23,300
  5. SK MG Slovan Plzeň   9,300 10,700 20,000
  6. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   9,700 10,300 20,000
  7. TJ VS Praha - čtyřka   9,950   9,750 19,700
  8. SK Motorlet Praha 10,100   9,500 19,600
  9. TJ Sokol Herní Jiřetín 10,700   8,650 19,350
10. GSK Mariánské Lázně A   9,950   8,800 18,750
11. GSK Mariánské Lázně B 10,550   7,950 18,500
12. GSK Ústí nad Labem   9,300   8,600 17,900
13. TJ Meteor České Budějovice - Candy   9,250   7,900 17,150
14. TJ VS Praha - Zelený Pruh   8,250   6,350 14,600
15. TJ Slavoj Plzeň   6,700   6,250 12,950
16. TJ Spartak Hořovice   0,900   2,700   3,600

Kategorie III. 2002 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ VS Praha 11,650 13,800 25,450
  2. SK MG Stodůlky Praha 12,250 12,950 25,200
  3. TJ Sokol Brno Židenice 12,900 11,850 24,750
  4. TJ Tesla Brno 12,900 11,400 24,300
  5. SC 80 Chomutov 11,850 12,150 24,000
  6. GSK Ústí nad Labem 10,150 10,900 21,050
  7. TJ Meteor České Budějovice 11,000   9,100 20,100
  8. TJ SKV Praha   9,950   9,200 19,150
  9. TJ VS Praha - Zelený Pruh   8,000 10,350 18,350

21.10.2017 - O Líšeňský pohár - Brno

Kategorie seniorky - dvojice a trojice 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Veselí nad Moravou - Roubalová E.+Roubalová J.+Buchtelová 12,900 12,550 25,450
  2. SK Trasko Vyškov - Suchomelová+Urbancová   8,650 11,450 20,100
  3. TJ Tesla Brno - Opletalová+Pečínková   9,000 10,800 19,800
  4. TJ Spartak Přerov - Bořutová+Zbožínková 10,700   8,300 19,000
  5. Top Gym Karlovy Vary-Bernatová+Špičková+Tamchynová   9,150   7,500 16,650

29.10.2017 - Českomoravský pohár IV - Mariánské Lázně

Kategorie IV. 2001 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ VS Praha A 14,650 13,350 28,000
  2. TJ Tesla Brno 14,850 12,400 27,250
  3. TJ Meteor České Budějovice (Veteránky) 13,000 11,050 24,050
  4. SK MG Břeclav 12,450 10,900 23,350
  5. TJ VS Praha B 11,200 11,600 22,800
  6. TJ Meteor České Budějovice (Ruslana) 11,000 10,600 21,600
  7. GSK Mariánské Lázně   9,200   9,350 18,550

5.11.2017 - Českomoravský pohár V - Brněnský drak - TJ Tesla Brno

Kategorie 0.B 2010 a ml. výsledek    
  1. TJ Tesla Brno 3,500+5,750-0,0=9,250    
  2. TJ Vodní stavby Praha - Zel. Pruh A 3,200+5,150-0,0=8,350    
  3. KMG Zlín Berušky 2,800+5,500-0,0=8,300    
  4. ŠSK při Active SVČ Žďár n./Sáz. 2,800+4,800-0,0=7,600    
  5. TJ Sokol Třebovice 3,000+4,600-0,0=7,600    
  6.Sport Centrum Brno-Líšeň 2,650+4,450-0,0=7,100    
  7.ASPV Brno A 2,350+3,750-0,0=6,100    
  8.GyTa Kyjov 2,050+3,800-0,0=5,850    
  9.TJ Vodní stavby Praha - Zel. Pruh B 2,550+3,150-0,0=5,700    
10. SK MG Plzeň Bolevec 1,900+3,650-0,0=5,550    
11. SK MG Olomouc 2,100+2,900-0,0=5,000    
12. ASPV Brno B 1,250+3,100-0,0=4,350    

Kategorie 0.A 2008 a ml. výsledek    
  1. SK MG Břeclav 4,700+6,050-0,0=10,750    
  2.ŠSK při Active SVČ Žďár n./Sáz. Mambo 3,900+6,400-0,0=10,300    
  3. TJ Tesla Brno 4,250+5,850-0,0=10,100    
  4. Sport Centrum Brno-Líšeň 4,000+6,050-0,0=10,050    
  5. TJ Vodní stavby Praha - Z.Pruh K.Arthur 4,250+5,550-0,0=  9,800    
  6. KMG Zlín Sing, Sing 3,500+5,950-0,0=  9,450    
  7. TJ Vodní stavby Praha-Z.Pruh Bollywood 3,700+5,750-0,0=  9,450    
  8. KMG Zlín Marfušky 3,300+6,100-0,0=  9,400    
  9. ŠSK při Active SVČ Žďár n./Sáz. Máši 3,250+5,900-0,0=  9,150    
10. KMG Zlín Ping, pong 3,650+5,500-0,0=  9,150    
11. TJ Sokol Brno Židenice 3,250+5,300-0,0=  8,550    
12. TJ Meteor České Budějovice Hafanana 3,500+5,050-0,0=  8,550    
13. TJ Vodní stavby Praha-Z.Pruh Tango 3,500+5,000-0,0=  8,500    
14. TJ Meteor České Budějovice Balleriny 3,000+5,200-0,0=  8,200    
15. KMG Zlín Sluníčka 2,700+5,400-0,0=  8,100    
16. GyTa Kyjov 2,800+4,750-0,0=  7,550    
17. ASPV Brno 2,450+5,000-0,0=  7,450    

Kategorie I. 2006 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Vodní Stavby Praha 6,000+5,750-0,0=11,750 5,600+5,950-0,0=11,550 23,300
  2. ASPV Brno A 5,150+5,400-0,0=10,550 5,200+5,400-0,0=10,600 21,150
  3. TJ Sokol Brno Židenice 5,100+5,100-0,0=10,200 4,950+5,100-0,0=10,050 20,250
  4. TJ Tesla Brno 4,500+4,500-0,3=  8,700 6,000+5,300-0,0=11,300 20,000
  5. KMG Zlín Happinky 4,050+5,850-0,0=  9,900 4,850+5,200-0,0=10,050 19,950
  6. SK MG Plzeň Bolevec 5,000+4,650-0,0=  9,650 4,800+5,450-0,0=10,250 19,900
  7. MG Lužánky Brno 4,250+4,150-0,3=  8,100 5,100+5,400-0,0=10,500 18,600
  8. TJ Sokol Praha Král.V. Tarzanky 4,500+3,950-0,6=  7,850 5,000+4,650-0,0=  9,650 17,500
  9. TJ Sokol Třebovice 2,900+4,600-0,0=  7,500 3,500+4,950-0,0=  8,450 15,950
10. ASPV Brno B 3,800+3,050-0,6=  6,250 4,050+3,700-0,3=  7,450 13,700
11. TJ Sokol Praha Král.V. Španělky 3,400+3,200-0,6=  6,000 3,700+3,950-0,0=  7,650 13,650
12. TJ Sokol Praha Král.V. Tango 3,400+3,800-0,0=  7,200 2,450+2,650-0,3=  4,800 12,000
13. GyTa Kyjov Sofia 1,900+2,950-0,0=  4,850 2,300+2,800-0,0=  5,100 9,950

Kategorie II. 2004 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 6,150+7,100-0,0=13,250 6,400+6,600-0,0=13,000 26,250
  2. TJ Vodní Stavby Praha 6,300+7,400-0,0=13,700 5,850+6,500-0,0=12,350 26,050
  3. TJ Meteor ČB Odložené případy 5,250+6,150-0,0=11,400 5,850+6,300-0,0=12,150 23,550
  4. TJ Meteor ČB Allegreto 5,300+5,300-0,0=10,600 5,650+5,950-0,0=11,600 22,200
  5. SK MG Břeclav 4,650+4,500-0,6=  8,550 6,500+6,000-0,0=12,500 21,050
  6. KMG Zlín Mijamonkies 5,400+5,550-0,3=10,650 5,000+5,000-0,3=  9,700 20,350
  7. Sport Centrum Brno Líšeň 5,100+4,550-0,3=  9,350 5,200+5,200-0,0=10,400 19,750
  8. TJ Meteor ČB Candy 4,400+4,750-0,0=  9,150 4,200+4,750-0,0=  8,950 18,100
  9. TJ Vodní Stavby Praha Čtyřka 4,300+4,800-0,0=  9,100 3,750+4,300-0,0=  8,050 17,150
10. Sport Centrum Brno Líšeň Sia 4,500+5,000-0,6=  8,900 4,650+4,100-0,6=  8,150 17,050
11. ŠSK při Active SVČ Žďár n.S. 3,950+5,000-0,0=  8,950 3,900+3,950-0,0=  7,850 16,800
12. SK MG Slovan Plzeň Hafana 3,650+4,550-0,0=  8,200 3,250+4,250-0,0=  7,500 15,700
13. TJ Vodní Stavby - Zelený pruh 3,450+3,250-0,6=  6,100 3,950+4,000-0,0=  7,950 14,050
14. GyTa Kyjov Cookies 2,500+3,350-0,3=  5,550 2,550+2,750-0,6=  4,700 10,250

Kategorie III. 2002 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 6,400+7,150-0,0=13,550 6,350+6,700-0,0=13,050 26,600
  2. TJ Tesla Brno 5,750+6,000-0,0=11,750 6,500+5,800-0,0=12,300 24,050
  3. MG Lužánky Brno 5,550+5,150-0,0=10,700 6,400+6,650-0,0=13,050 23,750
  4. TJ Sokol Brno Židenice 5,600+5,100-0,0=10,700 6,100+6,900-0,0=13,000 23,700
  5. TJ Vodní Stavby Praha 5,650+6,000-0,0=11,650 5,750+5,950-0,0=11,700 23,350
  6. TJ Sokol Třebovice 4,550+5,150-0,3=  9,400 4,500+5,550-0,0=10,050 19,450
  7. KMG Zlín 4,950+4,400-0,0=  9,350 4,950+4,450-0,0=  9,400 18,750
  8. TJ Sokol Praha Král.Vinohrady 4,400+4,850-0,0=  9,250 4,600+4,650-0,0=  9,250 18,500
  9. TJ Vod. Stavby Praha – Z. Pruh 4,250+3,350-0,0=  7,600 3,850+4,250-0,0=  8,100 15,700
10 TJ Meteor České Budějovice 3,600+3,550-0,0=  7,150 3,900+4,200-0,0=  8,100 15,250

Kategorie IV. 2001 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 7,000+7,250-0,0=14,250 6,500+7,700-0,0=14,200 28,450
  2. TJ VS Praha A 6,650+7,400-0,0=14,050 6,500+7,600-0,0=14,100 28,150
  3. TJ VS Praha B 5,950+6,750-0,0=12,700 6,000+7,000-0,0=13,000 25,700
  4. TJ Meteor ČB Rusl. 5,500+6,350-0,0=11,850 6,000+7,050-0,0=13,050 24,900
  5. GSK Ústí nad Labem 5,200+6,000-0,0=11,200 5,250+5,650-0,0=10,900 22,100
  6. TJ Meteor ČB Veteránky 4,500+6,400-0,3=10,600 5,900+5,250-0,0=11,150 21,750
  7. SK MG Břeclav 4,400+4,450-0,0=  8,850 5,400+6,200-0,0=11,600 20,450
  8. Sport Centrum Brno-Líšeň 4,400+4,150-0,0=  8,550 4,650+4,850-0,0=  9,500 18,050

Kategorie seniorky - dvojice a trojice výsledek    
  1. TJ Tesla Brno - Opletalová+Pečínková 4,150+7,500-0,0=11,650    
  2. ASPV Brno - Brabcová + Kurová 3,250+5,950-0,0=9,200    

12.11.2017 - Oblastní přebor - linie B - Sport Centrum Brno - Líšeň

Kategorie I. 2006 a ml. - linie B 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. MG Lužánky Brno 11,600 12,150 23,750
  2. TJ Sokol Brno Židenice 11,350 10,350 21,700
  3. TJ Tesla Brno   9,450 10,600 20,050
  4. KMG Zlín   8,900 10,300 19,200
  5. Sport Centrum Brno-Líšeň   9,300   7,150 16,450
  6. ASPV Brno Koťata   7,150   8,750 15,900
  7. ASPV Brno Berušky   7,550   4,900 12,450
  8. GyTa Kyjov   4,800   5,250 10,050

Kategorie II. 2004 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 12,650 12,550 25,200
  2. KMG Zlín Mijamonkies 11,950 12,100 24,050
  3. Sport Centrum Brno-Líšeň 10,950 11,800 22,750
  4. TJ Tesla Brno 12,150   8,900 21,050
  5. Sport Centrum Brno Líšeň Sia   9,400 10,000 19,400
  6. GyTa Kyjov Cookies   7,000   7,150 14,150

Kategorie III. 2002 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. MG Lužánky Brno 13,600 13,500 27,100
  2. SK MG Břeclav 13,100 12,800 25,900
  3. TJ Sokol Brno Židenice 12,850 12,600 25,450
  4. KMG Zlín 12,100 12,500 24,600
  5. TJ Tesla Brno 11,400 11,850 23,250

Kategorie IV. 2001 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 12,650 13,950 26,600
  2. SK MG Břeclav 10,050 11,950 22,000
  3. Sport Centrum Brno-Líšeň   8,900 10,000 18,900

12.11.2017 - Mikulášský pohár - Sport Centrum Brno - Líšeň

Kategorie 0.B 2010 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. KMG Zlín Berušky 9,100 9,200 18,300
  2. Sport Centrum Brno-Líšeň 8,400 8,850 17,250
  3. TJ Tesla Brno 8,450 8,300 16,750
  4. GyTa Kyjov 7,050 7,200 14,250
  5. ASPV Brno Cvrčci 6,950 6,000 12,950
  6. ASPV Brno Motýlci 5,250 4,950 10,200

Kategorie 0.A 2008 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 10,850 11,550 22,400
  2. TJ Tesla Brno 10,550 10,250 20,800
  3. Sport Centrum Brno-Líšeň I 10,200 9,850 20,050
  4. KMG Zlín Marfušky 8,900 9,300 18,200
  5. KMG Zlín Sing, Sing 9,150 8,750 17,900
  6. KMG Zlín Ping, pong 8,150 8,250 16,400
  7. KMG Zlín Sluníčka 7,700 7,950 15,650
  8. GyTa Kyjov 8,150 7,150 15,300
  9. TJ Sokol Brno Židenice 7,650 7,650 15,300
10. ASPV Brno 7,550 7,150 14,700
11. Sport Centrum Brno-Líšeň II 6,450 5,700 12,150

18.11.2017 - Oblastní přebor - Vyškov

Kategorie seniorky - dvojice a trojice 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK Trasko Vyškov - Suchomelová+Urbancová 13,700 13,900 27,600
  2. SK MG Veselí nad Moravou - Roubalová E.+Roubalová J.+Buchtelová 12,850 13,500 26,350
  3. SK MG Mantila Brno - Křenková+Ryšková 11,000 11,750 22,750
  4. SK MG Mantila Brno - Hájková+Křenková+Polášková   9,800 11,800 21,600
  5. TJ Tesla Brno - Opletalová+Pečínková 10,250   9,350 19,600
  6. ASPV Brno - Brabcová+Kuhrová   8,800   5,300 14,100

18.11.2017 - Českomoravský pohár VI - Memoriál Míly Morávkové - TJ Vodní stavby Praha - Zelený Pruh

Kategorie 0.B 2010 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ VS Praha 9,800 9,000 18,800
  2. TJ Vodní stavby Praha - Zel. Pruh A 9,550 9,100 18,650
  3. TJ Tesla Brno 8,400 8,250 16,650
  4. TJ Vodní stavby Praha - Zel. Pruh B 6,800 6,300 13,100
  5. SK MG Plzeň Bolevec 6,600 6,050 12,650
  6.TJ Spartak Hořovice 5,400 5,600 11,000

Kategorie 0.A 2008 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Vodní stavby Praha - Zel.Pruh King Arthur 12,550 12,200 24,750
  2.SK MG Stodůlky Praha - Ramayi 11,900 11,550 23,450
  3. TJ VS Praha - Shakerky 11,750 11,650 23,400
  4. TJ Tesla Brno 11,850 11,350 23,200
  5. TJ Sokol Horní Jiřetín 10,650 10,900 21,550
  6. SK MG Stodůlky Praha - You Believe 10,650 10,650 21,300
  7. TJ Vodní stavby Praha - Zel. Pruh Bollywood 10,500 10,650 21,150
  8. TJ Meteor České Budějovice Balleriny 10,450 10,450 20,900
  9. SK MG Plzeň Bolevec   9,950   9,400 19,350
10. TJ Vodní stavby Praha - Zel. Pruh Tango   9,950   9,050 19,000
11. TJ Meteor České Budějovice Hafanana   9,650   0,000   9,650
12. TJ Sokol Milevsko   7,150   0,000   7,150
13. GSK Ústí nad Labem   6,600   0,000   6,600
14. TJ Sokol v Táboře   5,750   0,000   5,750
15. TJ Spartak Hořovice   5,700   0,000   5,700

Kategorie I. 2006 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. MG Lužánky Brno 12,700 13,600 26,300
  2. TJ VS Praha - Jungles 12,900 12,250 25,150
  3. SK MG Plzeň Bolevec 11,600 12,450 24,050
  4. TJ Sokol Brno Židenice 11,950 11,550 23,500
  5. TJ Tesla Brno 11,100 10,450 21,550
  6. SK MG Stodůlky Praha - One 10,350   9,800 20,150
  7. TJ Sokol Praha Král.V. Tarzanky 11,100   8,750 19,850
  8. TJ Sokol Praha Král.V. Španělky 10,150   8,600 18,750
  9. TJ Sokol Milevsko   9,400   8,900 18,300
10. TJ VS Praha - Summer   9,150   8,550 17,700
11. GSK Mariánské Lázně   8,350   0,000   8,350
12. SK MG Stodůlky Praha - Coraliny   8,200   0,000   8,200
13. TJ Sokol Praha Král.V. Tango   7,650   0,000   7,650
14. TJ Sokol v Táboře   6,650   0,000   6,650

Kategorie II. 2004 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 13,650 13,150 26,800
  2. TJ VS Praha 12,950 13,650 26,600
  3. TJ Meteor ČB Odložené případy 13,250 12,750 26,000
  4. TJ Meteor ČB Allegreto 13,050 12,250 25,300
  5. TJ Vodní Stavby - Zelený pruh 12,000 10,850 22,850
  6. TJ Meteor ČB Candy 10,750 10,300 21,050
  7. TJ Vodní Stavby Praha Čtyřka 10,600 10,150 20,750
  8. GSK Ústí nad Labem 10,400   9,700 20,100
  9. GSK Mariánské Lázně B 10,550   8,750 19,300
10. GSK Mariánské Lázně A 10,600   8,300 18,900
11. SK MG Slovan Plzeň   8,800   8,100 16,900
12. TJ Sokol Horní Jiřetín   9,000   7,750 16,750
13. Mika Chomutov   7,800   8,650 16,450
14. TJ Slavoj Plzeň   6,350   6,550 12,900
15. TJ Spartak Hořovice   4,950   6,300 11,250

Kategorie III. 2002 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. MG Lužánky Brno 12,800 12,850 25,650
  2. TJ Tesla Brno 12,600 12,700 25,300
  3. TJ Vodní Stavby Praha 13,250 11,350 24,600
  4. SK MG Stodůlky Praha 13,200 11,400 24,600
  5. TJ Sokol Brno Židenice 12,750 11,850 24,600
  6. SC 80 Chomutov 11,250 11,200 22,450
  7. TJ Sokol Praha Král.Vinohrady 11,200 11,000 22,200
  8. GSK Ústí nad Labem 10,450 10,950 21,400
  9. TJ Meteor České Budějovice   8,450   8,900 17,350
10. Mika Chomutov   9,700   7,200 16,900

Kategorie IV. 2001 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 14,650 15,300 29,950
  2. TJ VS Praha A 14,250 14,500 28,750
  3. TJ VS Praha B 13,100 13,000 26,100
  4. TJ Meteor ČB Ruslana 12,550 12,800 25,350
  5. GSK Ústí nad Labem 12,200 11,950 24,150
  6. TJ Meteor ČB Veteránky 10,700 11,600 22,300

19.11.2017 - Bítešský koláč - Vyškov

Kategorie seniorky - dvojice a trojice výsledek    
  1. SK MG Mantila Brno - Hájková+Křenková+Polášková 11,700    
  2. SK MG Mantila Brno - Křenková+Ryšková 10,400    
  3. SK Lipptovský Mikuláš - Králiková+Bobulová   9,600    
  4. TJ Tesla Brno - Opletalová+Pečínková   8,000    
  5. SK Motorlet Praha - Chysleniuk+Korovina   6,750    

26.11.2017 - Mistrovství České republiky - linie B - TJ Sokol Praha Královské Vinohrady

Kategorie I. 2006 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ VS Praha - Jungles MG Lužánky Brno 12,300 11,100 23,400
  2. SK MG Plzeň Bolevec 10,900 11,950 22,850
  3. MG Lužánky Brno 10,450 12,250 22,700
  4. SK MG Stodůlky Praha - Coraliny 10,850 9,950 20,800
  5. TJ Sokol Třebovice 10,050 10,000 20,050
  6. TJ Sokol Brno Židenice 10,600   9,150 19,750
  7. TJ Sokol Praha Král.V. Tarzanky   9,900   0,000   9,900
  8. KMG Zlín - Happinky   9,850   0,000   9,850
  9. SK MG Stodůlky Praha - One   9,700   0,000   9,700
10. TJ Sokol Milevsko   9,600   0,000   9,600
11. TJ Sokol Praha Král.V. Tango   8,650   0,000   8,650
12. TJ Tesla Brno   8,350   0,000   8,350
13. TJ Sokol v Táboře   5,200   0,000   5,200
14. TJ Sokol Horní Jiřetín   4,750   0,000   4,750
15. TJ MG Rumburk   2,050   0,000   2,050

Kategorie II. 2004 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 14,400 13,500 27,900
  2. TJ Meteor ČB Odložené případy 13,900 13,250 27,150
  3. TJ VS Praha 13,500 13,500 27,000
  4. SK MG Břeclav 13,800 12,950 26,750
  5. TJ Meteor ČB Allegreto 13,700 11,950 25,650
  6. ŠSK při Active SVČ Žďár n.S. 11,500 10,900 22,400
  7. KMG Zlín 11,500   0,000 11,500
  8. SK Motorlet 10,950   0,000 10,950
  9. Sport Centrum Brno-Líšeň 10,350   0,000 10,350
10. GSK Ústí nad Labem   9,950   0,000   9,950
11. GSK Mariánské Lázně - Pětka   9,350   0,000   9,350
12. Mika Chomutov   8,750   0,000   8,750
13. GSK Mariánské Lázně - Čtyřka   7,800   0,000   7,800
14. TJ Spartak Hořovice   5,650   0,000   5,650

Kategorie IV. 2001 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 14,050 14,650 28,700
  2. TJ VS Praha A 13,750 13,650 27,400
  3. TJ VS Praha B 13,650 13,050 26,700
  4. TJ Meteor ČB Veteránky 13,050 12,150 25,200
  5. GSK Ústí nad Labem 12,650 12,200 24,850
  6. SK MG Břeclav 12,500 12,300 24,800
  7. TJ Meteor ČB Ruslana 10,650   0,000 10,650
  8. GSK Mariánské Lázně 10,400   0,000 10,400
  9. Sport Centrum Brno-Líšeň 10,150   0,000 10,150
10. TJ Sokol Třebovice   9,200   0,000   9,200

2.12.2017 - Českomoravský pohár VII - Kyjov

Kategorie 0.B 2010 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. KMG Zlín   8,550   9,250 17,800
  2. TJ Sokol Třebovice   9,000   8,600 17,600
  3. TJ Tesla Brno   8,800   8,300 17,100
  4. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   7,500   8,250 15,750
  5. GyTa Kyjov   7,150   6,800 13,950
  6. ASPV Brno   6,150   6,650 12,800
  7. SK MG Břeclav   3,750   3,550   7,300

Kategorie 0.A 2008 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 11,550 11,200 22,750
  2. TJ Tesla Brno 10,350 11,250 21,600
  3. SK MG Stodůlky Praha - Ramayi 10,400 10,650 21,050
  4. Sport Centrum Brno 10,200 10,400 20,600
  5. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou - Mambo   9,750   9,800 19,550
  6. SK MG Stodůlky Praha   9,250   9,350 18,600
  7. TJ Sokol Brno Židenice   9,000   8,900 17,900
  8. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou - Máši   8,300   8,550 16,850
  9. GyTa Kyjov   8,250   7,850 16,100

Kategorie I. 2006 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Sokol Brno Židenice 11,450   9,800 21,250
  2. MG Lužánky Brno   9,550 10,900 20,450
  3. ASPV Brno - Koťata 11,250   8,950 20,200
  4. SK MG Stodůlky Praha - One   9,050 10,300 19,350
  5. KMG Zlín   9,150   8,900 18,050
  6. Sport Centrum Brno   9,550   8,300 17,850
  7. TJ Tesla Brno   8,550   8,750 17,300
  8. SK MG Stodůlky Praha - Coraliny   8,950   8,100 17,050
  9. TJ Sokol Třebovice   6,800   8,700 15,500
10. GyTa Kyjov   7,200   6,200 13,400
11. ASPV Brno - Berušky   6,350   4,850 11,200

Kategorie II. 2004 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 13,700 13,750 27,450
  2. TJ Tesla Brno 13,100 13,700 26,800
  3. KMG Zlín 12,800 10,000 22,800
  4. Sport Centrum Brno 11,050 10,250 21,300
  5. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou 10,150 10,700 20,850
  6. Sport Centrum Brno - Sia   9,100   8,150 17,250
  7. GyTa Kyjov   7,450   7,100 14,550

Kategorie III. 2002 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 13,400 13,100 26,500
  2. MG Lužánky Brno 12,800 12,900 25,700
  3. TJ Tesla Brno 12,900 12,150 25,050
  4. TJ Sokol Brno Židenice 11,200 13,000 24,200
  5. SK MG Stodůlky Praha 11,850   9,900 21,750
  6. TJ Sokol Třebovice KMG Zlín 10,800 10,750 21,550
  7. KMG Zlín   9,300 11,500 20,800

Kategorie IV. 2001 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 15,200 13,900 29,100
  2. SK MG Břeclav 13,000 11,400 24,400

9.12.2017 - Českomoravský pohár VIII - finále - TJ Meteor České Budějovice

Kategorie 0.A 2008 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Vodní stavby Praha - Zel.Pruh King Arthur 11,800 12,000 23,800
  2. SK MG Břeclav 11,100 11,500 22,600
  3. SK MG Stodůlky Praha - Ramayi 11,250 11,100 22,350
  4. TJ Tesla Brno 10,550 11,450 22,000
  5. TJ VS Praha - Shakerky 11,050 10,700 21,750
  6. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou 10,750 10,250 21,000
  7. Sport Centrum Brno 10,350 10,250 20,600
  8. SK MG Stodůlky Praha - You Believe 10,800   9,650 20,450
  9. TJ Meteor České Budějovice Balleriny   9,900   0,000   9,900
10. TJ Meteor České Budějovice Hafanana   9,850   0,000   9,850
11. TJ Sokol Horní Jiřetín   9,450   0,000   9,450
12. TJ Vodní stavby Praha - Zel. Pruh Bollywood   9,400   0,000   9,400
13. TJ Vodní stavby Praha - Zel. Pruh Tango   9,150   0,000   9,150
14. SK MG Plzeň Bolevec   8,750   0,000   8,750
15. TJ Sokol Milevsko   8,050   0,000   8,050
16. SK MG Slovan Plzeň   7,850   0,000   7,850

Kategorie II. 2004 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ VS Praha 14,400 14,050 28,450
  2. TJ Tesla Brno 14,050 13,900 27,950
  3. TJ Meteor ČB Odložené případy 13,100 13,350 26,450
  4. SK MG Břeclav 12,100 12,950 25,050
  5. TJ Meteor ČB Allegreto 11,900 12,400 24,300
  6. TJ Vodní Stavby Praha Čtyřka 10,050 11,250 21,300
  7. TJ Meteor ČB Candy 10,200   9,850 20,050
  8. TJ Vodní Stavby - Zelený pruh 10,000   9,100 19,100
  9. TJ Sokol Horní Jiřetín   9,750   8,600 18,350
10. GSK Mariánské Lázně   8,250   9,950 18,200
11. SK MG Slovan Plzeň   7,000   8,900 15,900

Kategorie III. 2002 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 13,950 13,200 27,150
  2. TJ Vodní Stavby Praha 13,500 12,600 26,100
  3. MG Lužánky Brno 13,050 13,050 26,100
  4. SK MG Stodůlky Praha 12,500 12,100 24,600
  5. TJ Tesla Brno 12,250 12,300 24,550
  6. TJ Sokol Brno Židenice 11,650 11,700 23,350
  7. GSK Ústí nad Labem 11,450 10,800 22,250
  8. TJ Meteor České Budějovice 10,350   9,950 20,300
  9. TJ Sokol Praha Král.Vinohrady   8,750 10,500 19,250
10. TJ Vodní Stavby - Zelený pruh   8,750   9,500 18,250

Kategorie IV. 2001 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 14,500 14,400 28,900
  2. TJ VS Praha B 13,900 13,700 27,600
  3. TJ Meteor ČB Veteránky 13,400 12,650 26,050
  4. GSK Ústí nad Labem 12,850 12,600 25,450
  5. TJ Meteor ČB Ruslana 11,450 12,000 23,450

 

| Mapa stranek | ©2005 Herta & Janca