Rok 2014 - jednotlivkyně
1. kombinovaný program
III. VTp (ročník 2003 - 2004) | ||
Město | Oblast | M - ČR |
5. Milotová Alice | 4. Měřínská Anežka (2.místo-švihadlo) | 14. Měřínská Anežka |
7. Měřínská Anežka | 8. Milotová Alice | 11. Měřínská Anežka v sestavě se švihadlem |
8. Kovářová Lenka | 9. Kovářová Lenka | |
10. Opálková Klára-Anna | 14. Strmisková Viktorie | |
11. Strmisková Viktorie | 16. Opálková Klára-Anna | |
15. Kučerová Tímea | 18. Kučerová Tímea | |
II. VTp (ročník 2001 - 2003) | ||
Město | Oblast | M - ČR |
2. Opletalová Markéta | 1. Opletalová Markéta | 1. Opletalová Markéta s družstvem JM1 |
4. Jakoubková Valérie | 2. Jakoubková Valérie | 2. Opletalová Markéta |
6. Debrecíni Linda | 8. Debrecíni Linda | 2. Opletalová Markéta v sestavě s míčem |
8. Poláčková Vendula | 10. Poláčková Vendula | 3. Opletalová Markéta v sestavě s obručí |
9. Opluštilová Marie | 14. Opluštilová Marie | 3. Jakoubková Valérie s družstvem JM2 |
8. Jakoubková Valérie | ||
I. VTp (ročník 1998 - 2001) | ||
Město | Oblast | M - ČR |
2. Štěpánková Adéla | 4. Štěpánková Adéla | 4. Štěpánková Adéla v sestavě s kužely |
3. Naumčeska Tea | 6. Pečinková Tereza | 11. Štěpánková Adéla |
3. Fritzová Adéla | 10. Matušková Karolína | |
5. Pečinková Tereza | 13. Fritzová Adéla | |
7. Matušková Karolína | ||
Ženy (ročník 1998 a starší) | ||
Město | Oblast | M - ČR |
1. Kouřilová Anežka | 1. Horáková Natálie | 1. Horáková Natálie s družstvem JM1 |
3. Horáková Natálie | 2. Kouřilová Anežka | 1. Horáková Natálie v sestavě s kužely |
2. Horáková Natálie | ||
3. Kouřilová Anežka s družstvem JM2 | ||
3. Kouřilová Anežka v sestavě s obručí | ||
7. Kouřilová Anežka | ||
2. základní program
0.kategorie B (ročník 2008 a ml.) | ||
Město | Oblast | |
1. Pilařová Matylda (1.místo-akrobacie) | 3. Pilařová Matylda | |
3. Bauerová Hana (1.místo-beznáčiní) | 4. Bauerová Hana | |
0.kategorie A (ročník 2007) | ||
Město | Oblast | |
1. Straub Anita | 1. Straub Anita | |
2. Podaná Sára | 3. Hladjuková Anhelína | |
3. Hladjuková Anhelína | 8. Podaná Sára | |
5. Opálková Adriana (2.místo-beznáčiní) | 11. Opálková Adriana | |
I. kategorie (ročník 2005 - 2006) | ||
Město | Oblast | |
3. Střítežská Stela (1.místo-beznáčiní) | ||
14. Juráčková Michaela | ||
II. kategorie (ročník 2003 - 2004) | ||
Město | Oblast | |
2. Mádrová Michaela (1.místo-švihadlo) | 10. Mádrová Michaela | |
4. Jeřábková Monika (1.místo-obruč) | 11. Jeřábková Monika | |
III. kategorie (ročník 2001 - 2002) | ||
Město | Oblast | |
8. Michutová Gábina | 21. Michutová Gábina | |
3. pohárové soutěže
Baby cup 15.3.2014 Brno | ||
Kategorie 0.B-r.nar.2008 | 3. Pilařová Matylda | |
4. Bauerová Hana | ||
Kategorie 0.A-r.nar.2007 | 4. Hladyuk Anhelína | |
6. Opálková Adriana | ||
7. Podaná Sára | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2006 | 11. Juráčková Michaela | |
Kategorie 1.A-r.nar.2005 | 14. Střítežská Stela | |
Kategorie II-r.nar.2003-2004 | 5. Mádrová Michaela | |
16. Jeřábková Monika | ||
Kategorie III-r.nar.2001-2002 | 11. Michutová Gábina | |
III. VTp | 6. Měřínská Anežka | |
8. Milotová Alice | ||
12. Opálková Klára-Anna | ||
15. Kovářová Lenka | ||
II. VTp | 3. Jakoubková Valérie | |
5. Debrecíni Linda | ||
14. Poláčková Vendula | ||
15. Opluštilová Marie |
O pohár města Kyjova 22.3.2014 Sobůlky | ||
Kategorie 0.B-r.nar.2008 | 6. Bauerová Hana | |
11. Pilařová Matylda | ||
Kategorie 0.A-r.nar.2007 | 5. Hladyuk Anhelína | |
9. Nováková Nikola | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2006 | 4. Juráčková Michaela | |
Kategorie 1.A-r.nar.2005 | 2. Střítežská Stela | |
Kategorie II-r.nar.2003 | 3. Mádrová Michaela | |
5. Jeřábková Monika | ||
Kategorie III-r.nar.2001-2002 | 8. Michutová Gábina | |
Veselská stuha 30.3.2014 Veselí nad Moravou | ||
Kategorie 0.A-r.nar.2007 | 4. Podaná Sára | |
Kategorie 1.B-r.nar.2006 | 10. Juráčková Michaela | |
Kategorie 1.A-r.nar.2005 | 6. Střítežská Stela | |
III. VTp | 13. Strmisková Viktorie | |
II. VTp | 2. Opletalová Markéta | |
3. Jakoubková Valérie | ||
I. VTp | 3. Pečinková Tereza | |
9. Fritzová Adéla (1.místo - kužele) | ||
Žďárská pampeliška 5.4.2014 Žďár nad Sázavou | ||
Kategorie 0.B-r.nar.2008 | 6. Bauerová Hana | |
Kategorie 0.A-r.nar.2007 | 12. Nováková Nikola | |
18. Opálková Adriana | ||
25. Kudrnová Lucie | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2006 | 7. Juráčková Michaela | |
Kategorie 1.A-r.nar.2005 | 8. Střítežská Stela | |
Kategorie II-r.nar.2003-2004 | 11. Jeřábková Monika | |
19. Mádrová Michaela | ||
Břeclavský sněhulák 12.4.2014 Břeclav | ||
Kategorie 0.B-r.nar.2008 | 4. Bauerová Hana | |
6. Pilařová Matylda | ||
celkem 23 závodnic | ||
Kategorie 0.A-r.nar.2007 | 4. Straub Anita (3. místo - akrobacie) | |
9. Podaná Sára | ||
10. Opálková Adriana | ||
16. Nováková Nikola | ||
24. Mastná Nina | ||
26. Kudrnová Lucie | ||
celkem 35 závodnic | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2006 | 9. Juráčková Michaela | |
celkem 16 závodnic | ||
Kategorie 1.A-r.nar.2005 | 8. Střítežská Stela | |
celkem 41 závodnic |
Kategorie II-r.nar.2003-2004 | 9. Mádrová Michaela (3. místo - švihadlo) | |
10. Jeřábková Monika | ||
celkem 22 závodnic | ||
Kategorie III-r.nar.2001-2002 | 23. Michutová Gábina | |
Břeclavský perníček 13.4.2014 Břeclav |
III. VTp | 11. Milotová Alice | |
20. Měřínská Anežka | ||
24. Kovářová Lenka | ||
28. Opálková Klára-Anna | ||
33. Strmisková Viktorie | ||
40. Kučerová Tímea | ||
celkem 44 závodnic | ||
II. VTp | 2. Opletalová Markéta | |
7. Debrecíni Linda | ||
15. Jakoubková Valérie | ||
27. Opluštilová Marie | ||
28. Poláčková Vendula | ||
celkem 31 závodnic | ||
I. VTp | 8. Štěpánková Adéla | |
13. Fritzová Adéla | ||
14. Pečinková Tereza | ||
20. Naumčeska Tea | ||
celkem 24 závodnic | ||
Ženy | 3. Horáková Natálie | |
6. Kouřilová Anežka | ||
celkem 17 závodnic |
Přerovská stužka 8.5.2014 Přerov |
III. VTp | 3. Strmisková Viktorie | |
7. Milotová Alice | ||
celkem 23 závodnic | ||
II. VTp | 1. Opletalová Markéta | |
2. Jakoubková Valérie | ||
celkem 17 závodnic | ||
I. VTp | 5. Pečinková Tereza | |
9. Štěpánková Adéla | ||
celkem 15 závodnic | ||
Ženy | 9. Pavlíková Klára | |
celkem 13 závodnic |
Jarní pohár města Plzně 10.5.2014 Plzeň |
III. VTp | 9. Kovářová Lenka | |
14. Opálková Klára-Anna | ||
celkem 24 závodnic | ||
II. VTp | 6. Debrecíni Linda | |
10. Opluštilová Marie | ||
celkem 21 závodnic | ||
Ženy | 2. Horáková Natálie | |
4. Kouřilová Anežka | ||
celkem 18 závodnic |
Černovické lízátko 17.5.2015 Brno | ||
Kategorie 0.A-r.nar.2007 | 2. Straub Anita | |
4. Podaná Sára | ||
8. Nováková Nikola | ||
. Kudrnová Lucie | ||
Kategorie I-r.nar.2005-2006 | 7. Střítežská Stela | |
Kategorie II-r.nar.2003-2004 | 9. Mádrová Michaela | |
10. Jeřábková Monika | ||
Kategorie III-r.nar.2001-2002 | 13. Michutová Gábina | |
Kohoutovický pohár 25.5.2014 Brno |
Kategorie 0.A-r.nar.2007 | 1. Podaná Sára | |
celkem 9 závodnic |
III. VTp | 5. Milotová Alice | |
6. Opálková Klára Anna | ||
7. Kovářová Lenka | ||
celkem 23 závodnic | ||
II. VTp | 3. Debrecíni Linda | |
8. Opluštilová Marie (4. místo - míč) | ||
celkem 14 závodnic | ||
Naděje nejmladší r.2007 | 2. Straub Anita | |
3. Opálková Adriana | ||
celkem 9 závodnic |
Závod ke dni dětí 25.5.2014 Praha |
III. VTp | 4. Měřínská Anežka (2. místo - švihadlo) | |
10. Strmisková Viktorie | ||
celkem 22 závodnic | ||
II. VTp | 1. Opletalová Markéta | |
4. Jakoubková Valerie (3. místo - míč) | ||
celkem 20 závodnic | ||
I. VTp | 4. Štěpánková Adéla | |
6. Pečinková Tereza (2. místo - kužele) | ||
celkem 12 závodnic | ||
Ženy | 3. Kouřilová Anežka | |
8. Pavlíková Klára | ||
celkem 17 závodnic |