Rok 2012 - jednotlivkyně
1. povinný program
III. VTp (ročník 2001 - 2003) | ||
Město | Oblast | |
2. Opletalová Markéta | 7. Opletalová Markéta | |
5. Debrecini Linda | 9. Debrecini Linda | |
6. Bugnerová Ema | 10. Jakoubková Valérie | |
7. Jakoubková Valérie | 12. Bugnerová Ema | |
8. Floriánová Klára | 15. Floriánová Klára | |
12. Štelclová Natálie | 20. Opluštilová Marie | |
14. Opluštilová Marie | 21. Vopelková Desirée | |
15. Poláčková Vendula | 23. Poláčková Vendula | |
II. VTp (ročník 1998 - 2000) | ||
Město | Oblast | |
1. Štěpánková Adéla | 5. Kouřilová Eliška | |
2. Kouřilová Eliška | 6. Pečinková Tereza (2.místo-obruč) | |
5. Fritzová Adéla | 10. Naumčeska Tea | |
9. Pečinková Tereza | 16. Kudličková Kateřina | |
13. Kudličková Kateřina | 17. Fritzová Adéla | |
14. Naumčeska Tea | ||
Ženy (ročník 1996 a starší) | ||
Město | Oblast | |
3. Svobodová Lenka | 6. Svobodová Lenka | |
7. Kopecká Karolína | ||
2. volný program
Kadetky starší (ročník 1997 - 1998) | Oblast | M - ČR |
2. Horáková Natálie (1.místo-stuha) | 9. Horáková Natálie | |
5. Kovářová Aneta | ||
7. Kouřilová Anežka |
Dorostenky (ročník 1996 a starší) | Oblast | M - ČR |
3. Střechovská Barbora | 4. Střechovská Barbora | |
7. Vašínová Karolína |
3. základní program
0.kategorie B | ||
Město | Oblast | |
2. Hladjuková Anhelína - akroba | ||
5. Hladjuková Anhelína | ||
8. Straub Anita | ||
0.kategorie A | ||
Město | Oblast | |
1. Gumenyuk Veronika - bez náčiní | ||
4. Gumenyuk Veronika | ||
7. Jírová Lucie | ||
9. Střítežská Stela | ||
I. kategorie | ||
Město | Oblast | |
9. Milotová Alice | ||
13. Měřínská Anežka | ||
18. Kovářová Lenka | ||
29. Kučerová Timea | ||
4. pohárové soutěže
Valentýnské srdíčko 3.3.2012 Třebíč | ||
Kadetky starší | 5. Kovářová Aneta | |
10. Horáková Natálie | ||
11. Kouřilová Anežka |
Břeclavský sněhulák 24.3.2012 Břeclav | ||
Kategorie 0.C-r.nar.2007 | 3. Opálková Adriana (akrobacie) | |
Kategorie 0.A-r.nar.2005 | 1. Gumenyuk Veronika | |
6. Jírová Lucie | ||
20. Střítežská Stela | ||
Kategorie 1.A-r.nar.2003-2004 | 3. Měřínská Anežka (9. místo s r.2003) | |
4. Milotová Alice (11. místo s r.2003) | ||
7. Kovářová Lenka (16. místo s r.2003) | ||
22. Opálková Klára Anna |
Pohár Dobré vůle Goodwill cup 24.3.2012 Praha | ||
Kadetky starší | 7. Kovářová Aneta (z ČR 4.místo) | |
11. Horáková Natálie (z ČR 6.místo) |
Žďárská sněženka 31.3.2012 Žďár nad Sázavou | ||
Naděje nejmladší A | 2. Gumenyuk Veronika | |
Naděje nejmladší B | 10. Milotová Alice | |
Kadetky starší | 14. Kovářová Aneta | |
15. Kouřilová Anežka | ||
16. Horáková Natálie (z ČR 3.místo - stuha) | ||
Dorostenky | 6. Vašínová Karolína |
Baby cup 31.3.2012 Brno | ||
Kategorie 0.A-r.nar.2005 | 4. Jírová Lucie (2.místo - akrobacie) | |
13. Střítežská Stela | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2004 | 3. Kovářová Lenka | |
Kategorie 1.A-r.nar.2003-2004 | 9. Měřínská Anežka | |
12. Opálková Klára Anna |
III. VTp | 8. Opletalová Markéta (4.místo - švihadlo) | |
11, Florianová Klára | ||
12. Jakoubková Valérie | ||
13. Debrecini Linda | ||
19. Vopelková Desireé | ||
20. Poláčková Vendula | ||
22. Bugnerová Ema | ||
23. Štelclová Natálie | ||
25. Opluštilová Marie | ||
II. VTp | 5. Štěpánková Adéla | |
7. Kouřilová Eliška | ||
9. Pečinková Tereza | ||
11. Fritzová Adéla | ||
13. Kudličková kKteřina | ||
16. Nevídalová Lucie |
Veselská panenka 1.4.2012 Veselí nad Moravou | ||
Kadetky starší | 3. Kovářová Aneta | |
4. Horáková Natálie | ||
12. Kouřilová Anežka | ||
Dorostenky | 5. Vašínová Karolína |
O vinohradský hrozen 14.4.2012 Praha | ||
Ženy | 10. Svobodová Lenka | |
Kadetky starší | 1. Horáková Natálie |
O pohár města Vyškova 14.4.2012 Vyškov | ||
Naděje nejmladší-r.nar.2005 | 9. Gumenyuk Veronika | |
Naděje nejmladší-r.nar.2004 | 16. Milotová Alice | |
26. Měřínská Anežka | ||
Kadetky starší | 4. Kovářová Aneta |
Velikonoční perníček 21.4.2012 Břeclav |
III. VTp | 7. Opletalová Markéta | |
11, Debrecini Linda | ||
13. Florianová Klára | ||
13. Jakoubková Valérie | ||
20. Vopelková Desireé | ||
II. VTp | 6. Kouřilová Eliška | |
7. Štěpánková Adéla | ||
9. Naumčeská Tea | ||
11. Fritzová Adéla | ||
Ženy | 7. Kopecká Karolína | |
14. Svobodaová Lenka |
Sokol cup 21.4.2012 Praha | ||
Kadetky starší | ||
Květinový závod 28.4.2012 Praha |
III. VTp | 3. Opletalová Markéta | |
5. Florianová Klára | ||
7. Vopelková Desireé | ||
II. VTp | 1. Pečinková Tereza | |
3. Kouřilová Eliška | ||
10. Fritzová Adéla |
Bruntálské jaro 28.4.2012 Bruntál |
III. VTp | ||
II. VTp | ||
Ženy |
Žďárská pampeliška 28.4.2012 Žďár nad Sázavou | ||
Kategorie 0.C-r.nar.2007 | ||
Kategorie 0.A-r.nar.2005 | ||
Kategorie 1.A-r.nar.2003-2004 | ||
Přerovská stuha 5.5.2012 Přerov | ||
Kadetky starší | ||
Přerovská stužka 6.5.2012 Přerov |
Kategorie 0.A-r.nar.2005 | ||
Kategorie 1.A-r.nar.2003-2004 | ||
III. VTp | ||
II. VTp | ||
Ženy |
Veselská stuha 2.6.2012 Veselí nad Moravou |
Kategorie 0.C-r.nar.2007 | 1. Straub Anita | |
2. Hladjuková Anhelína | ||
3. Opálková Adriana | ||
Kategorie 0.B-r.nar.2006 | 2. Juráčková Michaela | |
Kategorie 0.A-r.nar.2005 | 1. Gumenyuk Veronika | |
7. Jírová Lucie | ||
Kategorie 1.A-r.nar.2003-2004 | 3. Milotová Alice | |
4. Měřínská Anežka | ||
9. Opálková Klára-Anna |
Závod ke dni dětí 2.6.2012 Praha |
III. VTp | ||
II. VTp | ||