TJ Tesla Brno - oddíl moderní gymnastiky

Výsledky

Rok 2018 - společné skladby

20.10.2018 - O Veselský pohár - Veselí nad Moravou

Kategorie seniorky - dvojice a trojice 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno - Horáková+Pavlíková   9,000 11,550 20,550
  2. SK MG Veselí nad Moravou - Jakšová+Pavková   8,850   8,550 17,400
  3. TJ Šumperk - Zajícová+Plíhalová   2,900   4,650 7,550

21.10.2018 - Moravský pohár I - TJ Sokol Třebovice

Kategorie 0.B 2011 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno   9,250   8,650 17,900
  2. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   9,100   7,900 17,000
  3. Sport Centrum Brno   7,800   8,200 16,000
  4. KMG Zlín   8,050   7,800 15,850
  5. TJ Sokol Třebovice   6,850   7,000 13,850
  6. SK MG Břeclav   6,450   5,300 11,750

Kategorie 0.A 2009 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Sokol Třebovice 10,900 10,150 21,050
  2. TJ Tesla Brno 10,800 10,000 20,800
  3. KMG Zlín - Sluníčka 10,650   9,850 20,500
  4. Sport Centrum Brno   9,100 10,050 19,150
  5. ASPV Brno   9,350   9,600 18,950
  6. SK MG Břeclav 10,200   8,550 18,750
  7. KMG Zlín - Marfušky   9,150   9,550 18,700
  8. TJ Sokol Brno Židenice   9,000   8,700 17,700
  9. GyTa Kyjov - Grácie   8,750   8,450 17,200
10. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   8,600   8,100 16,700
11. GyTa Kyjov - Kočky   8,300   7,500 15,800

Kategorie I. 2007 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 10,600 11,700 22,300
  2. TJ Tesla Brno 10,450 11,250 21,700
  3. KMG Zlín - Ladies   9,400 11,200 20,600
  4. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   9,900   7,750 17,650
  5. Sport Centrum Brno   8,650   9,000 17,650
  6. TJ Sokol Třebovice   8,900   8,350 17,250
  7. KMG Zlín - Pinkies   8,600   8,550 17,150
  8. ASPV Brno - Myšky   8,300   8,150 16,450
  9. GyTa Kyjov   2,050   6,100   8,150
10. ASPV Brno - Vlčata   2,550   4,600   7,150

Kategorie III. 2003 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 12,350 12,700 25,050
  2. MG Lužánky Brno 10,350 10,050 20,400
  3. TJ Sokol Třebovice 10,050   9,350 19,400
  4. KMG Zlín   9,650   9,250 18,900
  5. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   8,000   8,900 16,900
  6. TJ Sokol Brno Židenice   6,100   9,450 15,550
  7. GyTa Kyjov   6,350   6,000 12,350
  8. ASPV Brno   5,750   2,400   8,150

Kategorie IV. 2002 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 12,500 12,300 24,800
  2. TJ Tesla Brno 11,150 12,400 23,550
  3. TJ Sokol Třebovice 11,200   9,250 20,450
  4. TJ Sokol Brno Židenice 9,450   9,400 18,850
  5. KMG Zlín 9,650   7,150 16,800
  6. Sport Centrum Brno 8,000   7,350 15,350

27.10.2018 - South Moravia Cup - SKP MG Brno

Kategorie seniorky - dvojice a trojice 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno - Horáková+Pavlíková   7,950 8,900 16,850

28.10.2018 - Moravský pohár II - KMG Zlín

Kategorie 0.B 2011 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno   9,700   9,500 19,200
  2. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   8,850   8,900 17,750
  3. KMG Zlín - Mijušky   8,100   8,350 16,450
  4. ASPV Brno   7,050   6,750 13,800
  5. TJ Sokol Třebovice   5,650   6,750 12,400
  6. TGK Zlín   5,750   6,300 12,050
  7. KMG Zlín - Dráčci   5,650   5,100 10,750
  8. SK MG Břeclav   5,050   4,700   9,750
  9. KMG Zlín - Stonožka   3,650   2,850   6,500

Kategorie 0.A 2009 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. KMG Zlín - Sluníčka 12,150 11,600 23,750
  2. TJ Tesla Brno 11,500 11,400 22,900
  3. KMG Zlín - Marfušky 9,950 10,150 20,100
  4. TJ Sokol Třebovice   9,900 9,900 19,800
  5. SK MG Břeclav 9,550   9,550 19,100
  6. TJ Sokol Brno Židenice   8,100   8,250 16,350
  7. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   7,950   8,150 16,100
  8. GyTa Kyjov - Kočky   7,800   8,050 15,850
  9. GyTa Kyjov - Grácie   7,850   7,950 15,800
10. TGK Zlín   6,300   5,750 12,050

Kategorie I. 2007 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. ASPV Brno - Myšky 10,050 10,600 20,650
  2. TJ Tesla Brno 2007   9,350 10,850 20,200
  3. SK MG Břeclav 10,150   9,950 20,100
  4. KMG Zlín - Ladies 10,700   9,300 20,000
  5. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   8,800   9,200 18,000
  6. TJ Sokol Třebovice   9,150   8,550 17,700
  7. TJ Tesla Brno 2008   6,900   8,450 15,350
  8. KMG Zlín - Pinkies   8,250   7,050 15,300
  9. GyTa Kyjov   3,350   3,750   7,100

Kategorie III. 2003 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 13,550 10,950 24,500
  2. MG Lužánky Brno 10,900 11,750 22,650
  3. TJ Sokol Třebovice 10,050 10,200 20,250
  4. KMG Zlín   9,500   8,550 18,050
  5. SŠK AŠSK Aktive Žďár nad Sázavou   9,300   8,600 17,900
  6. GyTa Kyjov   4,600   4,500   9,100
  7. TJ Sokol Brno Židenice   8,500   0,000   8,500

Kategorie IV. 2002 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 11,750 11,600 23,350
  2. SK MG Břeclav 9,800 12,100 21,900
  3. TJ Sokol Třebovice 9,700 10,000 19,700
  4. KMG Zlín 7,900 11,000 18,900
  5. TJ Sokol Brno Židenice 7,350   8,000 15,350

3.11.2018 - Trasko Cup - Vyškov

Kategorie seniorky - dvojice a trojice 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK Trasko Vyškov - Pavlíková+Suchomelová+Urbancová   9,650 12,100 21,750
  2. TJ Tesla Brno - Horáková+Pavlíková   9,083   9,417 18,500
  3. SK MG Veselí nad Moravou - Jakšová+Pavková   6,617   7,917 14,533

4.11.2018 - Moravský pohár III - Brněnský drak - TJ Tesla Brno

Kategorie 0.B 2011 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 4,350+6,500-0,0=10,850 4,000+6,850-0,0=10,850 21,700
  2. ŠSK při Active SVČ Žďár n./Sáz. 3,450+5,050-0,0=  8,500 3,450+5,200-0,0=  8,650 17,150
  3. KMG Zlín Mijušky 3,200+4,750-0,0=  7,950 3,050+5,150-0,0=  8,200 16,150
  4. ASPV Brno Motýlci 3,100+4,950-0,0=  8,050 2,550+5,150-0,0=  7,700 15,750
  5. Sport Centrum Brno-Líšeň 2,950+4,900-0,0=  7,850 2,900+4,150-0,0=  7,050 14,900
  6. TJ Sokol Třebovice 2,300+3,800-0,0=  6,100 1,850+4,350-0,0=  6,200 12,300
  7. KMG Zlín Dráčci 1,900+3,250-0,0=  5,150 1,950+3,850-0,0=  5,800 10,950
  8. TGK Zlín 1,400+4,100-0,0=  5,500 1,750+3,500-0,0=  5,250 10,750
  9. SK MG Břeclav 2,150+2,650-0,0=  4,800 2,100+3,350-0,0=  5,450 10,250
10. GyTa Kyjov Lego 1,300+1,850-0,0=  3,150 1,500+2,100-0,0=  3,600   6,750

Kategorie 0.A 2009 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. KMG Zlín Sluníčka 4,250+7,250-0,0=11,500 4,200+8,100-0,0=12,300 23,800
  2. TJ Tesla Brno 4,750+7,350-0,0=12,100 4,450+7,200-0,0=11,650 23,750
  3. KMG Zlín Marfušky 3,700+6,950-0,0=10,650 4,000+7,150-0,0=11,150 21,800
  4. Sport Centrum Brno-Líšeň 4,300+6,800-0,0=11,100 3,750+6,650-0,0=10,400 21,500
  5. TJ Sokol Třebovice 3,800+6,450-0,0=10,250 3,600+6,350-0,0=  9,950 20,200
  6. SK MG Břeclav 3,450+6,200-0,0=  9,650 3,350+5,900-0,0=  9,250 18,900
  7. MG Lužánky Brno 3,300+5,900-0,0=  9,200 3,450+6,200-0,0=  9,650 18,850
  8. ASPV Brno Cvrčci 3,650+5,500-0,0=  9,150 4,100+5,550-0,0=  9,650 18,800
  9. TJ Sokol Brno Židenice I 3,650+5,550-0,0=  9,200 3,450+6,050-0,0=  9,500 18,700
10. ŠSK při Active SVČ Žďár n./Sáz. 3,650+5,250-0,0=  8,900 3,300+5,300-0,0=  8,600 17,500
11. GyTa Kyjov Grácie 3,000+5,600-0,0=  8,600 3,050+5,050-0,0=  8,100 16,700
12. TGK Zlín 2,250+4,950-0,0=  7,200 2,250+5,200-0,0=  7,450 14,650
13. GyTa Kyjov Kočky 2,950+4,750-0,0=  7,700 2,700+4,050-0,0=  6,750 14,450
14. TJ Sokol Brno Židenice II 2,600+4,600-0,0=  7,200 2,700+3,600-0,0=  6,300 13,500

Kategorie I. 2007 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Tesla Brno 2007 5,200+5,500-0,0=10,700 5,450+5,900-0,0=11,350 22,050
  2. Sport Centrum Brno-Líšeň 5,000+6,200-0,0=11,200 4,550+5,650-0,0=10,200 21,400
  3. ASPV Brno Myšky 4,900+4,850-0,0=9,750 5,250+5,750-0,0=11,000 20,750
  4. SK MG Břeclav 4,800+4,250-0,3=  9,050 5,150+6,450-0,0=11,600 20,650
  5. TJ Sokol Třebovice 4,600+5,900-0,0=10,500 4,300+5,550-0,0=  9,850 20,350
  6. KMG Zlín Pinkies 4,500+5,100-0,0=  9,600 4,250+5,300-0,3=  9,250 18,850
  7. TJ Tesla Brno 2008 4,700+3,950-0,0=  8,650 4,700+5,300-0,0=10,000 18,650
  8. ŠSK při Active SVČ Žďár n./Sáz. 4,950+4,400-0,3=  9,050 5,000+4,400-0,0=  9,400 18,450
  9. KMG Zlín Ladies 3,250+2,750-0,6=  5,400 4,000+5,950-0,0=  9,950 15,350
10. GyTa Kyjov 2,950+2,600-0,0=  5,550 2,600+3,350-0,0=  5,950 11,500

Kategorie III. 2003 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. MG Lužánky Brno 6,250+7,300-0,0=13,550 6,250+7,300-0,0=13,550 27,100
  2. TJ Sokol Třebovice 6,000+7,250-0,0=13,250 5,700+6,500-0,0=12,200 25,450
  3. TJ Tesla Brno 6,500+7,600-0,0=14,100 5,050+6,100-0,0=11,150 25,250
  4. TJ Sokol Brno Židenice 5,600+5,150-0,0=10,750 4,800+5,800-0,3=10,300 21,050
  5. ŠSK při Active SVČ Žďár n./Sáz. 4,900+5,800-0,0=10,700 5,250+5,000-0,0=10,250 20,950
  6. KMG Zlín 4,800+5,150-0,3=  9,950 5,750+5,000-0,0=10,750 20,700
  7. ASPV Brno 3,600+3,350-0,0=  6,950 4,100+4,200-0,0=  8,300 15,250
  8. GyTa Kyjov 2,450+2,850-0,0=  5,300 1,850+3,200-0,0=  5,050 10,350

Kategorie IV. 2002 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK MG Břeclav 6,100+7,000-0,0=13,100 5,450+6,700-0,0=12,150 25,250
  2. TJ Tesla Brno 5,500+6,500-0,0=12,000 5,900+6,450-0,0=12,350 24,350
  3. TJ Sokol Brno Židenice 5,450+5,750-0,0=11,200 6,100+6,150-0,0=12,250 23,450
  4. TJ Sokol Třebovice 4,700+6,350-0,0=11,050 5,350+5,950-0,0=11,300 22,350
  5. KMG Zlín 5,500+5,800-0,0=11,300 4,500+4,150-0,0=  8,650 19,950
  6. Sport Centrum Brno-Líšeň 3,100+2,350-0,0=  5,450 4,000+4,100-0,3=  7,800 13,250

10.11.2018 - Oblastní přebor - dvojice a trojice - SK Trasko Vyškov

Kategorie seniorky - dvojice a trojice 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. SK Trasko Vyškov - Pavlíková+Suchomelová+Urbancová 10,600 10,550 21,150
  2. TJ Tesla Brno - Horáková+Pavlíková   8,350 10,650 19,000
  3. SK MG Mantila Brno - Hájková+Polášková   7,950 10,700 18,650
  4. SK MG Veselí nad Moravou - Jakšová+Pavková   5,800   4,750 10,550

11.11.2018 - Oblastní přebor - linie B - Sport Centrum Brno - Líšeň

Kategorie I. 2007 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. Sport Centrum Brno-Líšeň 11,050 10,450 21,500
  2. TJ Tesla Brno 2007 10,250 10,000 20,250
  3. SK MG Břeclav   8,300 10,600 18,900
  4. ASPV Brno - Myšky   8,900   8,750 17,650
  5. ASPV Brno - Berušky   7,300   7,900 15,200
  6. KMG Zlín - Pinkies   7,050   7,950 15,000
  7. TJ Tesla Brno 2008   7,000   4,900 11,900
  8. KMG Zlín - Ladies   7,450   4,050 11,500
  9. ASPV Brno - Vlčata   2,650   2,450   5,100
10. GyTa Kyjov   0,000   0,000   0,000

Kategorie III. 2003 a ml. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. MG Lužánky Brno 12,200 12,750 24,950
  2. TJ Tesla Brno 11,700 11,950 23,650
  3. TJ Sokol Brno Židenice   9,850   8,750 18,600
  4. KMG Zlín   6,750   7,100 13,850
  5. GyTa Kyjov   6,000   5,300 11,300
  6. ASPV Brno   3,500   3,950   7,450

Kategorie IV. 2002 a st.. 1. provedení 2. provedení výsledek
  1. TJ Sokol Brno Židenice 12,600 10,850 23,450
  2. SK MG Břeclav 10,200   9,900 20,100
  3. TJ Tesla Brno 10,400   9,650 20,050
  4. KMG Zlín 8,200   9,100 17,300
  5. Sport Centrum Brno-Líšeň 4,700   5,400 10,100

 

 

 

| Mapa stranek | ©2005 Herta & Janca