TJ Tesla Brno - oddíl moderní gymnastiky

Výsledky

Rok 2018 - jednotlivkyně

 
Baby cup I 10.3.2018 Brno-Líšeň
0.kategorie B ZPMG - r.nar.2012   5. Hrabálková Alžběta  
  8. Hromadová Stanislava  
17. Pánková Eliška  
    celkem 21 závodnic  
0.kategorie A ZPMG - r.nar.2011   1. Blahová Michaela (1.místo - beznáčiní)  
  2. Loudilová Viktorie (1.místo - akrobacie)  
12. Marečková Meda  
    celkem 28 závodnic  
I.kategorie B ZPMG - r.nar.2010 1.-2. Bednářová Klára  
  4. Pomykalová Lucie  
18. Mikolášová Lucie  
    celkem 26 závodnic  
I.kategorie A ZPMG - r.nar.2009 a ml.   8. Sidorová Kateřina (4.místo - beznáčiní)  
    celkem 29 závodnic  
 
Baby cup II 11.3.2018 Brno-Líšeň
II.kategorie KPMG - r.nar.2007-2009   8. Podaná Sára (4.místo - beznáčiní)  
11. Svobodová Sofie  
13. Leinveberová Lucie  
14. Bauerová Hana  
16. Hladyuk Anhelína  
    celkem 21 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2005-2007   3. Jírová Lucie (2.místo - obruč)  
17. Střítežská Stela  
    celkem 21 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2005   8. Jeřábková Monika (3.místo - stuha)  
  9. Poláčková Vendula  
    celkem 21 závodnic  
V.kategorie KPMG - r.nar.2002 a st.   5. Opletalová Markéta (1.místo - obruč)  
    celkem 12 závodnic  
 
Břeclavský sněhulák 17.3.2018 Břeclav
0.kategorie B ZPMG - r.nar.2012   2. Hromadová Stanislava  
    celkem 9 závodnic  
0.kategorie A ZPMG - r.nar.2011 12. Blahová Michaela (1.místo - akrobacie)  
14. Marečková Meda  
19. Loudilová Viktorie (6.místo - akrobacie)  
    celkem 28 závodnic  
I.kategorie B ZPMG - r.nar.2010 18. Mikolášová Lucie  
    celkem 21 závodnic  
I.kategorie ZPMG - r.nar.2009 a ml.   6. Sidorová Kateřina (4.místo - beznáčiní)  
  9. Bednářová Klára (5.místo - beznáčiní)  
    celkem 29 závodnic  
 
Velikonoční perníček 17.3.2018 Břeclav
I.kategorie KPMG - r.nar.2009 a ml.   9. Poláchová Alena (1.místo - švihadlo)  
19. Častulíková Barbora (5.místo - švihadlo)  
    celkem 19 závodnic  
II.kategorie KPMG - r.nar.2007-2009 10. Bauerová Hana (5.místo - beznáčiní)  
11. Batistová Karolína  
    celkem 19 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2005-2007   4. Jírová Lucie  
    celkem 23 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2005   8. Bugnerová Ema (4.místo - stuha)  
    celkem 21 závodnic  
 
Zlínská kočka 24.3.2018 Zlín
I.kategorie KPMG - r.nar.2009 a ml.   3. Poláchová Alena  
  5. Častulíková Barbora  
    celkem 18 závodnic  
II.kategorie KPMG - r.nar.2007-2009   8. Podaná Sára (4.místo - beznáčiní)  
11. Hladyuk Anhelína  
13. Vašínová Daniela  
15. Vítková Natálie (8.místo - beznáčiní)  
16. Batistová Karolína  
17. Pilařová Matylda  
19.-20. Bauerová Hana  
19.-20. Leinveberová Lucie  
    celkem 26 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2005-2007   6. Školařová Anna (2.místo - míč)  
10. Jírová Lucie  
20. Sude naz Gozen  
24. Střítežská Stela  
    celkem 24 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2005 11. Strmisková Viktorie  
14. Jeřábková Monika  
17. Kovářová Lenka  
20. Milotová Alice  
    celkem 31 závodnic  
 
ESG CUP I 24.3.2018 Praha
Seniorky   1. TJ Tesla Brno  
  2. GK Velký Týnec  
 
O pohár města Kyjova 7.4.2018 Dubňany
0.kategorie B ZPMG - r.nar.2012   6. Hromadová Stanislava  
  8. Pánková Eliška (5.místo - beznáčiní)  
  9. Hrabálková Alžběta (5.místo - akrobacie)  
    celkem 25 závodnic  
0.kategorie A ZPMG - r.nar.2011   3. Blahová Michaela (1.místo - akrobacie)  
12. Loudilová Viktorie  
    celkem 26 závodnic  
I.kategorie B ZPMG - r.nar.2010   1. Bednářová Klára  
  2. Sidorová Kateřina (1.místo - beznáčiní)  
25. Mikolášová Lucie  
28. Pomykalová Lucie  
    celkem 43 závodnic  
   
2.místo družstvo TJ Tesla Brno č.1 Hromadová Stanislava  
Blahová Michaela  
Sidorová Kateřina  
   
6.místo družstvo TJ Tesla Brno č.2 Hrabálková Alžběta  
Loudilová Viktorie  
Bednářová Klára  
    celkem 29 družstev  
 
ESG CUP II 8.4.2018 Olomouc
Seniorky   1. SK MG Mantila Brno  
  2. GK Velký Týnec  
  3. TJ Tesla Brno  
 
Veselská stuha 15.4.2018 Veselí nad Moravou
0.kategorie ZPMG - r.nar.2011   2. Blahová Michaela (1.místo - akrobacie)  
10. Loudilová Viktorie  
    celkem18 závodnic  
I.kategorie ZPMG - r.nar.2009 a ml.   2. Sidorová Kateřina (1.místo - beznáčiní)  
  7. Bednářová Klára  
    celkem 26 závodnic  
I.kategorie KPMG - r.nar.2009 a ml.   9. Hodová Recca  
    celkem 20 závodnic  
II.kategorie KPMG - r.nar.2007-2009 12. Pilařová Matylda  
19. Vrzalová Viktorie  
    celkem 20 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2005-2007   6. Školařová Anna  
    celkem 15 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2005   4. Strmisková Viktorie  
  8. Milotová Alice (2.místo - stuha)  
    celkem 13 závodnic  
 

 

 

 

| Mapa stranek | ©2005 Herta & Janca