TJ Tesla Brno - oddíl moderní gymnastiky

Výsledky

Rok 2018 - jednotlivkyně

1. kombinovaný program

I. kategorie KPMG (ročník 2009 - 2011)    
Město Oblast M - ČR
     1. Častulíková Bára (1.místo - beznáčiní)   5. Poláchová Alena (4.místo - švihadlo)   5. Poláchová Alena s družstvem JM5
     2. Hodová Rebecca (1.místo - švihadlo)   7 Hodová Rebecca   7. Poláchová Alena v sestavě bez náčiní
3.-4. Poláchová Alena (2.místo - beznáčiní) 11. Častulíková Bára (7.místo - švihadlo)   8. Poláchová Alena v sestavě se švihadlem
    celkem 12 závodnic     celkem 22 závodnic   9. Poláchová Alena ve víceboji
     
II. kategorie KPMG (ročník 2007 - 2009)    
Město Oblast  
  4. Vítková Natálie   9. Podaná Sára (7.místo - švihadlo)  
  7. Vašínová Daniela 11. Vašínová Daniela  
  8. Bauerová Hana (2.místo - beznáčiní) 12. Pilařová Matylda  
  9. Batistová Karolína 13. Vrzalová Viktorie (7.místo - beznáčiní)  
10. Svobodová Sofie (5.místo - švihadlo) 14. Batistová Karolína  
11. Podaná Sára 15. Hladyuk Anhelína  
12. Vrzalová Viktorie 16. Bauerová Hana  
13. Hladyuk Anhelína 19. Vítková Natálie  
14. Pilařová Matylda 27. Leinveberová Lucie  
15. Leinveberová Lucie     celkem 37 závodnic  
    celkem 27 závodnic    
     
III. kategorie KPMG (ročník 2005 - 2007)    
Město Oblast M - ČR
  2. Jírová Lucie (2.místo-míč)   4. Jírová Lucie (3.místo - obruč)   5. Školařová Anna s družstvem JM5
  3. Školařová Anna (3.místo - obruč, 3.místo-míč)   5. Školařová Anna   6. Školařová Anna ve víceboji
  7. Střítežská Stela   8. Sude naz Gozen   7. Školařová Anna v sestavě s míčem
    celkem 12 závodnic   7. Střítežská Stela   3. Jírová Lucie v sestavě s obručí
      celkem 25 závodnic   9. Jírová Lucie ve víceboji
      9. Jírová Lucie s družstvem JM4
IV. kategorie KPMG (ročník 2002 - 2005)    
Město Oblast M - ČR
  4. Bugnerová Ema (2.místo-stuha)   4. Bugnerová Ema (4.místo-stuha)   6. Bugnerová Ema v sestavě se stuhou
  6. Strmisková Viktorie   9. Strmisková Viktorie   9. Bugnerová Ema s družstvem JM4
  8. Poláčková Vendula 12. Milotová Alice 10. Bugnerová Ema ve víceboji
  9. Milotová Alice 17. Jeřábková Monika  
12. Jeřábková Monika 19. Kovářová Lenka  
14. Kovářová Lenka     celkem 33 závodnic  
    celkem 21 závodnic    
     
V. kategorie KPMG (ročník 2002 a starší)    
Město Oblast M - ČR
  1. Horáková Natálie (1.místo - obruč, 1.místo-míč)   2. Horáková Natálie (2.místo - obruč, 2.místo-míč)   3. Horáková Natálie v sestavě s obručí
  2. Pavlíková Klára (2.místo-míč)   5. Pavlíková Klára (4.místo - obruč)   4. Horáková Natálie ve víceboji
  3. Kouřilová Anežka (2.místo - obruč)   6. Kouřilová Anežka (5.místo - obruč)   5. Horáková Natálie v sestavě s obručí
  4. Pečinková Tereza (3.místo - obruč)   8. Pečinková Tereza   6. Horáková Natálie s družstvem JM2
    celkem 9 závodnic     celkem 17 závodnic   5. Pavlíková Klára s družstvem JM5
      6. Pavlíková Klára v sestavě s míčem
 

2. základní program

0.kategorie B (ročník 2012 a ml.)    
Město Oblast  
  4. Hromadová Stanislava (3.místo - beznáčiní)   4. Hromadová Stanislava  
  7. Pánková Eliška 15. Hrabálková Alžběta  
10. Hrabálková Alžběta     celkem 20 závodnic  
18. Čuhelová Dorota    
20. Jílková Ellen    
    celkem 24 závodnic    
     
0.kategorie A (ročník 2011)    
Město Oblast  
  1. Blahová Michaela (1.místo - beznáčiní)   4. Blahová Michaela (2.místo - beznáčiní)  
  5. Loudilová Viktorie (3.místo - beznáčiní)   6. Loudilová Viktorie (5.místo - beznáčiní)  
  7. Součková Elena 14. Marečková Meda  
  8. Marečková Meda 26. Součková Elena  
16. Zabolotnyi Anastasia     celkem 27 závodnic  
18. Ghazaryan Amálie    
22. Pichlová Alžběta    
    celkem 33 závodnic    
   
I. kategorie (ročník 2009 - 2010)    
Město Oblast M - ČR
3.-4. Sidorová Kateřina (3.místo - beznáčiní)   5. Sidorová Kateřina (2.místo - beznáčiní)   6. Sidorová Kateřina ve víceboji
     6. Bednářová Klára   9. Bednářová Klára   8. Sidorová Kateřina v sestavě se švihadlem
   17. Pomykalová Lucie 32. Pomykalová Lucie  
    celkem 41 závodnic     celkem 61 závodnic  
     

3. pohárové soutěže

 
Baby cup I 10.3.2018 Brno-Líšeň
0.kategorie B ZPMG - r.nar.2012   5. Hrabálková Alžběta  
  8. Hromadová Stanislava  
17. Pánková Eliška  
    celkem 21 závodnic  
0.kategorie A ZPMG - r.nar.2011   1. Blahová Michaela (1.místo - beznáčiní)  
  2. Loudilová Viktorie (1.místo - akrobacie)  
12. Marečková Meda  
    celkem 28 závodnic  
I.kategorie B ZPMG - r.nar.2010 1.-2. Bednářová Klára  
  4. Pomykalová Lucie  
18. Mikolášová Lucie  
    celkem 26 závodnic  
I.kategorie A ZPMG - r.nar.2009 a ml.   8. Sidorová Kateřina (4.místo - beznáčiní)  
    celkem 29 závodnic  
 
Baby cup II 11.3.2018 Brno-Líšeň
II.kategorie KPMG - r.nar.2007-2009   8. Podaná Sára (4.místo - beznáčiní)  
11. Svobodová Sofie  
13. Leinveberová Lucie  
14. Bauerová Hana  
16. Hladyuk Anhelína  
    celkem 21 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2005-2007   3. Jírová Lucie (2.místo - obruč)  
17. Střítežská Stela  
    celkem 21 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2005   8. Jeřábková Monika (3.místo - stuha)  
  9. Poláčková Vendula  
    celkem 21 závodnic  
V.kategorie KPMG - r.nar.2002 a st.   5. Opletalová Markéta (1.místo - obruč)  
    celkem 12 závodnic  
 
Břeclavský sněhulák 17.3.2018 Břeclav
0.kategorie B ZPMG - r.nar.2012   2. Hromadová Stanislava  
    celkem 9 závodnic  
0.kategorie A ZPMG - r.nar.2011 12. Blahová Michaela (1.místo - akrobacie)  
14. Marečková Meda  
19. Loudilová Viktorie (6.místo - akrobacie)  
    celkem 28 závodnic  
I.kategorie B ZPMG - r.nar.2010 18. Mikolášová Lucie  
    celkem 21 závodnic  
I.kategorie ZPMG - r.nar.2009 a ml.   6. Sidorová Kateřina (4.místo - beznáčiní)  
  9. Bednářová Klára (5.místo - beznáčiní)  
    celkem 29 závodnic  
 
Velikonoční perníček 17.3.2018 Břeclav
I.kategorie KPMG - r.nar.2009 a ml.   9. Poláchová Alena (1.místo - švihadlo)  
19. Častulíková Barbora (5.místo - švihadlo)  
    celkem 19 závodnic  
II.kategorie KPMG - r.nar.2007-2009 10. Bauerová Hana (5.místo - beznáčiní)  
11. Batistová Karolína  
    celkem 19 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2005-2007   4. Jírová Lucie  
    celkem 23 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2005   8. Bugnerová Ema (4.místo - stuha)  
    celkem 21 závodnic  
 
Zlínská kočka 24.3.2018 Zlín
I.kategorie KPMG - r.nar.2009 a ml.   3. Poláchová Alena  
  5. Častulíková Barbora  
    celkem 18 závodnic  
II.kategorie KPMG - r.nar.2007-2009   8. Podaná Sára (4.místo - beznáčiní)  
11. Hladyuk Anhelína  
13. Vašínová Daniela  
15. Vítková Natálie (8.místo - beznáčiní)  
16. Batistová Karolína  
17. Pilařová Matylda  
19.-20. Bauerová Hana  
19.-20. Leinveberová Lucie  
    celkem 26 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2005-2007   6. Školařová Anna (2.místo - míč)  
10. Jírová Lucie  
20. Sude naz Gozen  
24. Střítežská Stela  
    celkem 24 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2005 11. Strmisková Viktorie  
14. Jeřábková Monika  
17. Kovářová Lenka  
20. Milotová Alice  
    celkem 31 závodnic  
 
ESG CUP I 24.3.2018 Praha
Seniorky   1. TJ Tesla Brno  
  2. GK Velký Týnec  
 
O pohár města Kyjova 7.4.2018 Dubňany
0.kategorie B ZPMG - r.nar.2012   6. Hromadová Stanislava  
  8. Pánková Eliška (5.místo - beznáčiní)  
  9. Hrabálková Alžběta (5.místo - akrobacie)  
    celkem 25 závodnic  
0.kategorie A ZPMG - r.nar.2011   3. Blahová Michaela (1.místo - akrobacie)  
12. Loudilová Viktorie  
    celkem 26 závodnic  
I.kategorie B ZPMG - r.nar.2010   1. Bednářová Klára  
  2. Sidorová Kateřina (1.místo - beznáčiní)  
25. Mikolášová Lucie  
28. Pomykalová Lucie  
    celkem 43 závodnic  
   
2.místo družstvo TJ Tesla Brno č.1 Hromadová Stanislava  
Blahová Michaela  
Sidorová Kateřina  
   
6.místo družstvo TJ Tesla Brno č.2 Hrabálková Alžběta  
Loudilová Viktorie  
Bednářová Klára  
    celkem 29 družstev  
 
ESG CUP II 8.4.2018 Opava
Seniorky   1. SK MG Mantila Brno  
  2. GK Velký Týnec  
  3. TJ Tesla Brno  
 
Veselská stuha 15.4.2018 Veselí nad Moravou
0.kategorie ZPMG - r.nar.2011   2. Blahová Michaela (1.místo - akrobacie)  
10. Loudilová Viktorie  
    celkem18 závodnic  
I.kategorie ZPMG - r.nar.2009 a ml.   2. Sidorová Kateřina (1.místo - beznáčiní)  
  7. Bednářová Klára  
    celkem 26 závodnic  
I.kategorie KPMG - r.nar.2009 a ml.   9. Hodová Recca  
    celkem 20 závodnic  
II.kategorie KPMG - r.nar.2007-2009 12. Pilařová Matylda  
19. Vrzalová Viktorie  
    celkem 20 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2005-2007   6. Školařová Anna  
    celkem 15 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2005   4. Strmisková Viktorie  
  8. Milotová Alice (2.místo - stuha)  
    celkem 13 závodnic  
 
Žďárská pampeliška 21.4.2018 Žďár nad Sázavou
0.kategorie B ZPMG - r.nar.2012   7. Hrabálková Alžběta  
10.-11. Hromadová Stanislava  
10.-11. Pánková Eliška (6.místo - beznáčiní)  
16. Čuhelová Dorota  
    celkem 19 závodnic  
0.kategorie A ZPMG - r.nar.2011   1. Blahová Michaela (1.místo - akrobacie)  
  2. Marečková Meda (2.místo - beznáčiní)  
  4. Loudilová Viktorie  
17. Součková Elena  
22. Pichlová Alžběta (9.místo - beznáčiní)  
    celkem 33 závodnic  
I.kategorie B ZPMG - r.nar.2010   1. Bednářová Klára (1.místo - beznáčiní)  
  2. Sidorová Kateřina (1.místo - švihadlo)  
  9. Pomykalová Lucie  
10. Mikolášová Lucie  
    celkem 31 závodnic  
   
 
Jarní pohár 22.4.2018 ASPV Brno
I.kategorie KPMG - r.nar.2009 a ml.   1. Poláchová Alena (1.místo - beznáčiní)  
  2. Hodová Recca (1.místo - švihadlo)  
    celkem 17 závodnic  
II.kategorie KPMG - r.nar.2007-2009   7. Vašínová Daniela  
  8. Hladyuk Anhelína  
  9. Vítková Natálie  
13. Podaná Sára (7.místo - švihadlo)  
15. Svobodová Sofie  
16. Bauerová Hana  
    celkem 27 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2005-2007   4. Školařová Anna  
  6. Jírová Lucie  
    celkem 19 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2005 10. Kovářová Lenka (7.místo - stuha)  
    celkem 18 závodnic  
 
ESG CUP III + MČR seniorek a juniorek 22.4.2018 Brno
Seniorky   1. SK MG Mantila Brno  
  2. GK Velký Týnec  
  3. TJ Tesla Brno  
 
Přerovská stužka 29.4.2018 Přerov
II.kategorie KPMG - r.nar.2007-2009 11. Podaná Sára  
14. Svobodová Sofie (5.místo - švihadlo)  
    celkem 22 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2005-2007   5. Jírová Lucie (5.místo - obruč)  
13. Školařová Anna (5.místo - míč)  
    celkem 16 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2005   3. Strmisková Viktorie  
  4. Milotová Alice (3.místo - kužele)  
  5. Poláčková Vendula (2.místo - stuha)  
    celkem 15 závodnic  
V.kategorie KPMG - r.nar.2002 a st.   2. Horáková Natálie (1.místo - míč)  
  3. Kouřilová Anežka (3.místo - obruč)  
  8. Pečinková Tereza  
    celkem 12 závodnic  
 
Májový pohár 12.5.2018 Brno
II.kategorie KPMG - r.nar.2007-2009   7. Vašínová Daniela  
  8. Svobodová Sofie (4.místo - švihadlo)  
    celkem 21 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2005   6. Bugnerová Ema (3.místo - kužele)  
11. Milotová Alice  
18. Jeřábková Monika  
23. Kovářová Lenka  
    celkem 29 závodnic  
V.kategorie KPMG - r.nar.2002 a st. 3.-4. Horáková Natálie (3.místo - míč)  
3.-4. Kouřilová Anežka (2.místo - obruč)  
     5. Pavlíková Klára  
     6. Pečinková Tereza  
    celkem 16 závodnic  
 

 

 

 

| Mapa stranek | ©2005 Herta & Janca