TJ Tesla Brno - oddíl moderní gymnastiky

Jednotlivkyně

Slezáková Nikola

Narodila jsem se v březnu 1989. Vystudovala jsem základní školu Milénovu 14 v Brně. Teď chodím prvním rokem na 1. Německé Zemské Gymnasium v Brně se zaměřením na jazyky. Mám angličtinu, francouzštinu, němčinu, ale převážně mě baví matika, fyzika, chemie a tělocvik.
Moderní gymnastiku jsem začala dělat ve čtyřech letech a pořád mě to baví. Z náčiní v moderní gymnastice mám nejraději kužele a švihadlo a nesnáším stuhu.
Kromě moderní gymnastiky mě baví všechny druhy sportu např. tenis, volejbal, atletika, plavaní, fotbal a v zimě lyže, ale to jen málo díky tomu kolika sportům se ve svém volném čase věnuji. Mimo sportovních aktivit mě baví příroda, cestování, počítač, co nesnáším jsou domácí práce, čtení knížek, učení. Doma mám několik zvířat: 8 rybiček, kočku, psa, křečky, a mezitím jsme měli i spoustu dalších zvířat. Zvíře co doma nemáme, ale přesto se mi libí je suchozemská želva. Dále vlastním sestru. Je jí 11 a je to pořadná otrava, což se navenek nezdá. Po sestře vlastním též rodiče, kterým nyní bude krásných 35 let. Z hudby poslouchám převážně melodickou. Je jedno jakého žánru, ale nesnáším lidovou a dechovou hudbu. To opravdu nesnesu. Z filmové kategorie se mi líbí romantické, muzikální a především horororové filmy. Mezi mé oblíbené patří Hříšný tanec, Texaský masakr motorovou pilou, Cabin fever a mnoho dalších. Nepohrdnu ani Krtečkem. Mezi mého nynějšího idola patří Michael Foret z Česko hledá Superstar, což sleduji pravidelně spolu se seriálem On je žena. Koho opravdu nesnáším jsou rychlokvašky Sámer Issa, Tomáš Savka. Můj vzor v moderní gymnastice je bývalá závodnice Leona Siswartonová a mezi mé oblíbenkyně patří Karolína Černá a Kateřina Kopáčová. O sobě si myslím, že jsem tolerantní, společenská, upřímná, ukecaná a občas až drzá. Ve stylu oblékaní mám většinou jiný názor než ostatní.

Největší úspěchy:

r.2005 - 3. místo Přerovská stuha - dorostenky
r.2004 - 2. místo na oblastním přeboru společných skladeb - seniorky
          - 7. místo na mistrovství ČR společných skladeb - seniorky
r.2002 - 5. místo na mistrovství ČR společných skladeb - juniorky
9.5.2004   9.5.2004   2.4.2005
| Mapa stránek | ©2005 Herta